waterdrop® współpracuje z Rosie Huntington-Whiteley

waterdrop® współpracuje z Rosie Huntington-Whiteley

.
Ile wody powinno się pić dziennie? Czytanie waterdrop® współpracuje z Rosie Huntington-Whiteley 2 minut Następny Związek między odwodnieniem a dobrym samopoczuciem

Poznaj Rosie Huntington-Whiteley: Rozmowa o zdrowiu, nawodnieniu i doskonałej współpracy z waterdrop®

Brytyjska supermodelka i przedsiębiorczyni Rosie Huntington-Whiteley zna wartość zdrowego, zrównoważonego stylu życia. Jej zaangażowanie w dobre samopoczucie nie kończy się tylko na osobistych wyborach; rozciąga się również na jej życie zawodowe. Właśnie dlatego współpraca z waterdrop® okazała się idealnym połączeniem: razem mamy misję inspirowania zdrowszych wyborów, zaczynając od jednego z najbardziej podstawowych elementów życia - wody.

Usiedliśmy więc z Rosie i zadaliśmy jej kilka pytań. Czytaj dalej, aby poznać jej opinię na temat naszej współpracy i nawodnienia!Dlaczego zdecydowałaś się na współpracę z waterdrop® i na co czekasz najbardziej?

Zawsze podobało mi się zaangażowanie waterdrop w zrównoważony rozwój, a ich misja ograniczenia plastiku jednorazowego użytku jest również zgodna z moimi osobistymi wartościami. Tak więc, kiedy się do mnie zwrócili, byłam zachwycona możliwością współpracy z marką, która wspiera zarówno dobre samopoczucie, jak i ochronę środowiska.

Najbardziej cieszę się na możliwość inspirowania ludzi do dokonywania zdrowszych wyborów w ich codziennym życiu, zaczynając od odpowiedniego nawodnienia. Dzięki waterdrop® możemy przyjąć styl życia, w którym priorytetem jest dbałość o siebie i zrównoważony rozwój. Razem możemy dokonać zmiany i stworzyć świat, w którym nawodnienie jest łatwe i zrównoważone.

Jaką rolę odgrywa u Ciebie nawodnienie?

Nawodnienie jest niezbędne w mojej codziennej rutynie. Niezależnie od tego, czy chodzi o ogólne samopoczucie, czy o moją skórę, nawodnienie jest konieczne, aby wyglądać i czuć się jak najlepiej, ponieważ pomaga mi utrzymać promienną i zdrową skórę, a także mój poziom energii.

Nawodnienie to nie tylko sposób, w jaki wyglądam; chodzi o to, jak czuję się wewnątrz. Dzięki waterdrop® picie wody jest o wiele przyjemniejsze i wygodniejsze, ponieważ mam do wyboru tak wiele różnych smaków i korzyści. Naprawdę pomaga mi zachować koncentrację nawet w najbardziej pracowite dni.