Bez cukru,
mniej plastiku.

Pokusa jest prawdziwa: w świecie przeklętym przez Sugarplastic sięgane po ulubiony słodki napój jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Choć wszyscy mówią sobie, że to tylko jedna butelka, w jakiś sposób zgromadziliśmy w oceanie 171 bilionów kawałków plastiku.

Jak możemy pozbyć się butelek, które zadręczają nasze życie cukrem i stale rosnącą ilością plastiku? Mamy na to rozwiązanie! 

Czy wiesz, że?

Do 2050 roku ilość plastiku w oceanie przewyższy liczbę ryb.

Za każdą zakupioną Butelkę usuniemy ze środowiska 2 plastikowe butelki.

Nadszedł czas, aby przemyśleć swoje nawodnienie.

W ten sposób wnosimy swój wkład. Do tej pory udało nam się zaoszczędzić ponad:

28 883 150 plastikowych butelek

Nasze wytrzymałe butelki na wodę wielokrotnego użytku pomogą Ci ograniczyć ilość odpadów - użyj ponownie, napełnij, powtórz!

Co minutę zużywa się 1,2 miliona plastikowych butelek. Tylko 9% z nich trafia do recyklingu.

Oszczędzamy do 98% plastiku i emisji CO2 w porównaniu z napojami
w jednorazowych butelkach o pojemności 500 ml.

Ale czekaj, to nie wszystko!

We współpracy z Plastic Bank nie tylko usuwamy dwie plastikowe butelki ze środowiska za każdą sprzedaną butelkę, ale także wspieramy cele zrównoważonego rozwoju ONZ.

Odkryj nasze produkty i zacznij pić w sposób zrównoważony już dziś!

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uprawiać sport, czy po prostu dbać o swój reżim picia - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapoznaj się z naszą szeroką gamą butelek ze stali nierdzewnej i szkła oraz ich pokrywek - każdy znajdzie coś dla siebie!

Naszą misją jest wywierać pozytywny wpływ, ale nie możemy tego robić sami! Poznaj inne organizacje pozarządowe, które z dumą wspieramy:

Więcej pytań?

Oto jak oszczędzamy 98 % plastiku i CO2:

Plastik:

Każdy blister waterdrop® waży: 0,4 grama
Każda plastikowa butelka o pojemności 500 ml waży: 20 gramów

20 g - 0,4 g = 19,6 g / 20 g =98 %

CO2:

CO2 na litr waterdrop®: 0.31 g
CO2 na litr butelki PP: 29 g

29 g - 0,31 g = 28,69 g / 29 g = 98,9 %

Podczas gdy niektóre firmy zdobywają odznakę "bez cukru", używając oleju palmowego jako alternatywy, my wierzymy w naturalny smak owoców i ekstraktów roślinnych, wzbogacony jedynie odrobiną słodzika.

Nasze blistry są wykonane z polipropylenu (PP). Po rozważeniu możliwości zdecydowaliśmy, że PP jest najbardziej ekologiczną opcją, ponieważ najłatwiej poddaje się recyklingowi, nie wydziela toksyn, ma stosunkowo niski ślad węglowy i jest bezpieczny dla ludzkiego zdrowia.

W 100% tak!

Nasze blistry mogą być poddane recyklingowi wraz z ogólnymi odpadami plastikowymi w dowolnym pojemniku/punkcie zbiórki plastiku.

Bardzo się staramy, żeby nie używać plastiku, ale niestety w tej chwili nie jest to możliwe, ponieważ smak i integralność naszych produktów są na pierwszym miejscu. Nieustannie pracujemy nad eksperymentowaniem z nowymi rozwiązaniami i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zrezygnować z plastiku.

Ponieważ nasze Microdrinki nie zawierają konserwantów, każda kostka jest starannie zamykana cienką warstwą, aby chronić zawarte w niej naturalne ekstrakty owocowe i roślinne. Dzięki temu możemy zagwarantować smak i świeżość naszego produktu.