Bez cukru,

mniej plastiku.

Pokusa jest prawdziwa: w świecie przeklętym przez Sugarplastic sięgane po ulubiony słodki napój jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Choć wszyscy mówią sobie, że to tylko jedna butelka, w jakiś sposób zgromadziliśmy w oceanie 171 bilionów kawałków plastiku.

Jak możemy pozbyć się butelek, które zadręczają nasze życie cukrem i stale rosnącą ilością plastiku? Mamy na to rozwiązanie! 

Czy wiesz, że?

Do 2050 roku ilość plastiku w oceanie przewyższy liczbę ryb.

Za każdą zakupioną Butelkę usuniemy ze środowiska 2 plastikowe butelki.

Nadszedł czas, aby przemyśleć swoje nawodnienie.

W ten sposób wnosimy swój wkład. Do tej pory udało nam się zaoszczędzić ponad:

28 883 150 plastikowych butelek

Nasze wytrzymałe butelki na wodę wielokrotnego użytku pomogą Ci ograniczyć ilość odpadów - użyj ponownie, napełnij, powtórz!

Co minutę zużywa się 1,2 miliona plastikowych butelek. Tylko 9% z nich trafia do recyklingu.

Oszczędzamy do 98% plastiku i emisji CO2 w porównaniu z napojami
w jednorazowych butelkach o pojemności 500 ml.

Ale czekaj, to nie wszystko!

We współpracy z Plastic Bank nie tylko usuwamy dwie plastikowe butelki ze środowiska za każdą sprzedaną butelkę, ale także wspieramy cele zrównoważonego rozwoju ONZ.

Odkryj nasze produkty i zacznij pić w sposób zrównoważony już dziś!

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uprawiać sport, czy po prostu dbać o swój reżim picia - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapoznaj się z naszą szeroką gamą butelek ze stali nierdzewnej i szkła oraz ich pokrywek - każdy znajdzie coś dla siebie!

Naszą misją jest wywierać pozytywny wpływ, ale nie możemy tego robić sami! Poznaj inne organizacje pozarządowe, które z dumą wspieramy:

Więcej pytań?