Dla lepszego jutra

Dla lepszego jutra

.

Musimy ciężko pracować na lepszą przyszłość już teraz, a jeśli chodzi o naturę, jest to po jeszcze bardziej prawdziwe. Niszczymy naszą planetę, produkując ogromne ilości odpadów. Do 2050 roku w oceanach będzie więcej plastiku niż ryb. Co minutę na całym świecie zużywa się 1,2 miliona plastikowych butelek, a tylko 9% z nich jest poddawanych recyklingowi. Alarmujące statystyki dotyczące odpadów z tworzyw sztucznych pochodzą ze wszystkich kierunków, dlatego musimy skupić się na ich ograniczeniu.

Waterdrop® jest zaangażowany w redukcję plastiku w branży napojów i przestrzeganie zielonych zasad w każdym produkcie i każdym procesie. Naszą wizję odzwierciedliliśmy w nowym odcieniu waterdrop® Zielony Signature, symbolizującym nasz związek z naturą i nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

 Ten specjalny odcień zieleni jest nie tylko pozytywnym kolorem, który rozjaśnia każdy dzień i zachęca do zadbania o nawodnienie, ale co ważniejsze, doskonale reprezentuje naturalne składniki owoców i roślin zawartych w naszych Microdrinkach. Nowy kolor Zielony Signature można znaleźć nie tylko na Stalowych Butelkach, ale także na wszystkich Uniwersalnych Butelkach. Zielone Butelki są nie tylko w harmonii z kwitnącą naturą, ale dzięki wysokiej jakości materiałowi ze stali nierdzewnej są również praktyczne na nadchodzące upalne dni, ponieważ utrzymują wodę w stałej temperaturze przez cały dzień.

Wybierając odpowiednie, zrównoważone produkty codziennego użytku, pomożesz nam dążyć do bardziej zielonej przyszłości.