22 marca - dzień, który trzeba uczcić!

22 marca - dzień, który trzeba uczcić!

.
Imprezę czas zacząć! Czytanie 22 marca - dzień, który trzeba uczcić! 2 minut Następny Czyste oceany, czysta woda - dla wszystkich

Woda tworzy nie tylko naszą Ziemię, ale także każdy żywy organizm. Nie zapominajmy, jak ważna jest woda dla każdego z nas, bez niej nie byłoby nas tutaj.

Nasz organizm potrzebuje około 2 litrów wody dziennie, bez niej nie jest w stanie funkcjonować. Brak płynów wpływa nie tylko na naszą odporność, ale także na umysł i koncentrację.

Dlatego tak ważne jest, aby stale dbać o nawodnienie i przyjmować odpowiednią ilość płynów i minerałów. Jeszcze ważniejsze jest to, co pijemy. Napoje smakowe o dużej zawartości cukru i pakowane w plastik są szkodliwe nie tylko dla organizmu, ale także dla przyrody. Alarmujące statystyki dotyczące odpadów plastikowych płyną z każdej strony, dlatego tak ważne jest, aby przy każdej okazji skupić się na ich eliminacji.

Oszczędzajmy najcenniejszą rzecz, jaką mamy - wodę.

Wraz ze znanym tenisistą i naszym nowym ambasadorem Novakiem Djokovicem zmieniamy sposób spożywania napojów, pozbywając się jednocześnie jednorazowych plastikowych butelek. Naszym wspólnym celem jest pomóc wszystkim pić więcej wody w zrównoważony sposób. Cieszymy się, że do wizji waterdrop® dołączyli inni światowej klasy sportowcy: Mirjam Puchner, Danielle Collins i Taylor Fritz. Mamy również wieloletnie partnerstwo z Bankiem Plastiku, co oznacza, że za każde pudełko Microdrinków pozbywamy się z natury 1 plastikowej butelki.

 


Dołącz do nas i bądź zero waste.