Rutyna jako część zdrowego stylu życia

Rutyna jako część zdrowego stylu życia

.

Właściwa rutyna jest częścią zdrowego stylu życia. Chociaż czasami wydaje się, że zima trwa wiecznie i jest męcząca, niekoniecznie jest to prawdą. Zamień długie, zimne wieczory w chwile komfortu i relaksu. To idealny czas, aby poświęcić swojemu ciału uwagę, na jaką zasługuje i skupić się na relaksie po długim dniu. Zastosuj odpowiednie nawyki, a gdy nadejdzie wiosna, będziesz mieć mnóstwo energii.

Tym razem zastosuj niekonwencjonalne podejście.

Zacznij od relaksu. Naucz się odpoczywać i zapewnij swojemu ciału regenerację, bez której nie może się obejść. Twoje ciało codziennie zmaga się z wieloma wirusami, bakteriami i stresem, więc ważne jest, aby po męczącym dniu zrelaksować się przy filiżance herbaty. Co powiesz na wypróbowanie nowej Microtea? Skróci ona proces parzenia, dzięki czemu znajdziesz więcej czasu ciesząc się ciszą i spokojem. I nie zapomnij o regularnych i wystarczających godzinach snu, aby chronić nie tylko swoje ciało, ale także umysł.

 

Po odpowiednim relaksie nadszedł czas na ruch, który pomaga uwolnić toksyny i negatywną energię nagromadzoną w ciągu dnia. Niezależnie od tego, czy wybierzesz pilates, jogę czy siłownie - pocenie się jest nieuniknione.

Pocenie się to bardzo ważny dla organizmu proces chemiczny, w którym z organizmu eliminowane są zbędne substancje, ale także minerały takie jak sód, magnez czy wapń, które z kolei są dla nas bardzo ważne. Nie zapomnij więc o ich uzupełnieniu bezpośrednio po treningu. Idealnym wyborem jest Microlyte od waterdrop®, teraz w nowym smaku BERRY, który nie tylko zadba o nawodnienie, ale także elektrolity. Zawiera 4 elektrolity, witaminy i jest całkowicie pozbawiony cukru. Doskonałym partnerem dla nowego smaku BERRY jest również nowa Uniwersalna Ultralekka Butelka oraz Uniwersalna Butelka Termiczna w stylowym kolorze neonowego różu, która zachęca do ruchu nawet wtedy, gdy nie masz na to ochoty.

Optymalne nawodnienie jest istotną częścią zdrowej rutyny, którą przyjmujemy w naszej podróży do lepszego siebie.