Nawodnienie w trakcie ciąży

Nawodnienie w trakcie ciąży

.

Jak i czy mikrodrinki waterdrop® mogą nam pomóc w trakcie ciąży? Dowiesz się wszystkiego z poniższego artykułu.
Ciąża to wyjątkowy stan, którego może doświadczyć w życiu kobieta. Jest to również duże obciążenie dla jej organizmu, który wymaga w tym czasie szczególnej pielęgnacji. Ciężarne kobiety zmagają się z wahaniem wagi oraz zmianami poziomu hormonów. Następuje zwiększenie ciśnienia krwi, a także zwiększa się podaż na minerały oraz witaminy. 

To wszystko ma ogromny wpływ na stan skóry, włosów i paznokci, ale również na samopoczucie oraz zdrowie. Wiele kobiet doświadcza w początkowych trymestrach ciąży nudności, zmęczenia i związanego z tym spadku ilości wody w organizmie. Jeżeli nudnościom towarzyszą wymioty, zachowanie odpowiedniego nawodnienia jest kluczowym elementem, który pozwala na prawidłowy przebieg ciąży oraz rozwój płodu. Objawem odwodnienia są też problemy z koncentracją, bóle głowy oraz senność. Uzupełnianie płynów, witamin oraz spożycie przeciwutleniaczy pozwala zachować homeostazę organizmu.

Czy mikrodrinki waterdrop® mogą być spożywane przez kobiety w ciąży? Oczywiście! Nasze kapsułki zawierają naturalne wyciągi z owoców i roślin, nie zawierają cukru, są natomiast bogate w witaminy i przeciwutleniacze. Mogą one pomóc w piciu większej ilości wody, jeżeli nie jesteście w stanie spożyć odpowiedniej dawki czystej wody w ciągu dnia. Są one również bezpieczne dla dzieci. Obecnie jedynym smakiem, którego nie zaleca się ciężarnym kobietom oraz dzieciom jest NERO, który zawiera naturalną kofeinę (z powodzeniem zastępuje poranną kawę w zdrowy sposób). Nasze inne smaki są natomiast idealne, aby wzbogacić dietę oraz wspomóc funkcjonowanie organizmu w trakcie ciąży. Pamiętaj, że odpowiednie nawodnienie jest podstawą i jest istotne nie tylko, gdy jesteś w ciąży, ale na każdym etapie Twojego życia.