Dowiedzieliśmy się więcej o naszej społeczności, dziękujemy!

Dowiedzieliśmy się więcej o naszej społeczności, dziękujemy!

.
KOKO PIÑA: waterdrop® i społeczność Czytanie Dowiedzieliśmy się więcej o naszej społeczności, dziękujemy! 2 minut Następny Butelka Ocean pomogła już zbudować 20 studni w Afryce!

Nasza pierwsza ankieta wśród klientów przyniosła ponad 5000 odpowiedzi w całym regionie CEE. Cieszymy się z pomyślnego wyniku i nowych wyzwań, które pojawiły się dzięki Waszym odpowiedziom. Uważnie przeczytaliśmy i zapisaliśmy każdy wypełniony kwestionariusz, aby poprowadzić Twoją podróż do zadbania o odpowiednie nawodnienie we właściwym kierunku.

Byliśmy bardzo zadowoleni z wielu odpowiedzi. W Czechach, na Słowacji i Węgrzech ponad 75% respondentów pije wodę z kranu, w Polsce odsetek ten wynosi 65,4%. Dzięki temu udaje nam się chronić otaczające nas środowisko. Kolejną interesującą dla nas informacją jest preferencja Butelek Szklanych w stosunku do Butelek ze Stali Nierdzewnej. W każdym z krajów CEE preferencja dla szkła borokrzemowego nad stalą nierdzewną jest znacznie wyższa - prawie trzykrotnie wyższa w Czechach i na Słowacji oraz dwukrotnie wyższa w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Każda informacja daje nam pole do zmian i wymyślania jeszcze ciekawszych i bardziej funkcjonalnych produktów, idealnych do motywowania i zachęcania do zadbania o odpowiednie nawodnienie - "Drink More Water".

W następnym blogu podzielimy się z Wami odpowiedziami na pytanie o Wasz ulubiony smak lub o to, co najczęściej pijecie podczas uprawiania sportu.

Dziękujemy!