Ciesz się miesiącem pełnym kolorów

Ciesz się miesiącem pełnym kolorów

.
Znamy zwycięzców Hubi Cup 2024 Czytanie Ciesz się miesiącem pełnym kolorów 1 minut

Czerwiec jest poświęcony świętowaniu i wspieraniu społeczności LGBTQIA+, a waterdrop® dołącza do tego ważnego miesiąca z wyjątkową edycją Szklanej Butelki Rainbow. Tęczowa butelka ze szkła borokrzemowego wnosi radość i kolory tęczy do codziennego nawodnienia, a co więcej, 10% jej sprzedaży jest przekazywane na wsparcie dwóch organizacji LGBTQIA+, OutRight Action International i Queer Base.


Wesprzyj organizacje nową Szklaną Butelką Rainbow z Edycji Limitowanej i pij więcej wody w podróży - z dumą! Butelka jest wykonana z wytrzymałego, bezwonnego szkła borokrzemowego i ma pojemność 600 ml. Do Butelki jest dołączona wysokiej jakości i wyjątkowo szczelna Metalowa Zakrętka. Jest łatwa w czyszczeniu dzięki szerokiej szyjce i dobrze leży w dłoni dzięki innowacyjnemu kształtowi Soft Square.

Ciesz się tęczowym czerwcem ze zrównoważoną Butelką, która nie tylko wniesie radość do Twojego dnia, ale także wesprze ważne projekty i prawa społeczności LGBTQIA+. Wesprzyj szczytny cel i świętuj czerwiec z dumą!