Pij więcej
wody!

Naszym przesłaniem jest pomóc Ci w piciu większej ilości wody w celu zachowania zdrowej i zbilansowanej diety.

Inspiracja z góry

Dlaczego nie istnieje napój, który nie potrzebuje kolejnej plastikowej butelki, poza tym jest zdrowy i tak mały, że można go włożyć do szyjki butelki z wodą? "

Tak myślał Martin wiosną 2016 roku i wpadł na pomysł. Wielka mała rzecz: Microdrink - najlepsze ekstrakty z owoców i roślin skompresowane w formie małej kostki. Wszystko czego potrzebujesz to zwykła woda. Właśnie w ten sposón Martin wraz ze swoim przyjacielem Christopsem i bratem Henrykiem zrealizowali tę wizję i zaczęli budować wraz z najlepszym zespołem projekt, który pokochało tysiące klientów.

Inspiracja z góry

"Dlaczego nie istnieje zdrowy napój, do którego nie potrzebujemy kolejnej plastikowej butelki i który jest tak mały, że zmieści się dosłownie wszędzie?"

Tak właśnie myślał Martin wiosną 2016, kiedy wpadł na pomysł mikrodrinków: najlepszych ekstraktów z owoców i innych roślin, skompresowanych w formie małej kostki. A wszystko, czego potrzebujesz do jego przyrządzenia, to zwykła woda. Martin, razem ze swoim bratem Thomasem i jego przyjacielem Christopherem zrealizowali tę wizję i stworzyli z najlepszym zespołem projekt, który pokochało tysiące klientów.

Co jest dla nas ważne?

Co już osiągnęliśmy

Aż o 30 milionów

mniej butelek plastikowych

30+

otwartych sklepów waterdrop®

100+

członków zespołu

2 000.000+

zadowolonych klientów online

5

roku na rynku

2.500+

sklepów, w których znajdziesz waterdrop®

Teamwork makes the dream work.

Dobry zespół to coś więcej, niż tylko suma jego członków. Jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego, międzynarodowego i dynamicznego teamu, który zawsze ma dobry powód do picia wody. Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, śmiało dołączaj!

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS
glasflasche waterdrop

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS

Zostańmy przyjaciółmi.

Chcesz być na bieżąco z naszymi newsami? Zapisz się do naszego newslettera, dowiedz się więcej o waterdrop®, naszych produktach i naszej wizji. Miło nam, że chcesz być częścią świata waterdrop®!