Jak możemy Ci pomóc?

Znajdź odpowiedź

Nasza aplikacja waterdrop® Hydration jest obecnie dostępna w następujących krajach: Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Singapur, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

Nie. Twoje dane pozostają zapisane w aplikacji waterdrop® Hydration i można je odzyskać po ponownym zalogowaniu, nawet jeśli korzystasz z innego urządzenia. Pamiętaj, aby zawsze logować się przy użyciu tej samej nazwy użytkownika i wybierając ten sam kraj w celu odzyskania danych.

Poziomy są oparte na liczbie dni, w których zakończyłeś dzień z pełnym nawodnieniem. Odznaki są oparte na konkretnych wyzwaniach, takich jak picie określonych smaków kostek waterdrop®. Na przykład, jeśli wypijesz 100 litrów LOVE, otrzymasz odznakę "Romantyk".

Zawsze możesz zmienić swoje dane osobowe wprowadzone po pierwszym zalogowaniu.

Aby to zrobić, przejdź do "Ustawień" i kliknij "Mój profil". Tam możesz zmienić imię, wagę, datę urodzenia i płeć.

Twój dzienny cel nawodnienia jest obliczany na podstawie informacji wprowadzonych po zalogowaniu (wiek i waga), ale możesz spersonalizować tę wartość, przechodząc do "Ustawień", a następnie "Ogólne", jak pokazano na tym FILMIE.

Istnieją również czynniki związane ze stylem życia, które wpływają na Twój cel, takie jak uprawianie sportu i przebywanie w miejscach o wyższych temperaturach niż te, do których jesteś przyzwyczajony.

Możesz łatwo spersonalizować swój dzienny cel nawodnienia w Ustawieniach.

Kliknij "Ustawienia", a następnie "Ogólne". Tam możesz wprowadzić swój spersonalizowany dzienny cel.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, zapoznaj się z naszym FILMEM.

Niedawno zintegrowaliśmy naszą aplikację z Apple Health! Oznacza to, że możesz sprawdzić spożycie wody wprowadzone w aplikacji bezpośrednio w Apple Health. Ponadto Twój cel nawodnienia w naszej aplikacji jest dostosowywany odpowiednio do Twojej aktywności sportowej w Apple Health. Aby aktywować integrację, otwórz aplikację waterdrop® i przejdź do "Ustawień", kliknij "Integracje", a następnie kliknij na przycisk "APPLE HEALTH".

Jest to 4-stronicowy raport o twoich postępach za ostatni miesiąc; Obejmuje on twoje postępy w nawodnieniu, statystyki dotyczące rodzajów napojów, a także spostrzeżenia dotyczące waterdrop®. Ponadto znajdziesz w nim wskazówki dotyczące nawodnienia oraz informacje o trofeach i odznakach.

Prawdopodobnie nie wprowadzono żadnych napojów w danym miesiącu. Jeśli uważasz, że powinieneś/aś otrzymać raport, nie wahaj się z nami skontaktować.

Pokazuje, jaką ilość płynów spożywasz o każdej porze dnia i pozwala stwierdzić, kiedy należy pić więcej.

Wszystkie rodzaje napojów z wyjątkiem wody, kawy i napojów alkoholowych (m.in. napoje bezalkoholowe, herbata, napoje energetyczne).

Aplikacja waterdrop® Hydration jest kompatybilna zarówno z systemem iOS, jak i Android. Użytkownicy systemu iOS mogą ją pobrać na iPhone'a lub iPoda Touch z systemem iOS 14 lub nowszym.

Użytkownicy Androida mogą pobrać aplikację na smartfona, który obsługuje system Android w wersji 8 lub nowszej.

Niestety aplikacja waterdrop® Hydration nie jest obecnie zoptymalizowana pod kątem tabletów lub oprogramowania innego niż Android lub iOS.

Celem aplikacji waterdrop® Hydration jest mierzenie twoich osobistych postępów w nawodnieniu, więc używaj jej tylko na swoim głównym urządzeniu.

Jeśli zalogujesz się na innym urządzeniu, zostaniesz wylogowany z tego, na którym byłeś zalogowany.

Możesz ustawić przypomnienia w sekcji "Ustawienia", klikając "Ogólne", a następnie włączając "Powiadomienia o nawodnieniu". Następnie pojawi się możliwość ustawienia częstotliwość i czasu, w którym chcesz otrzymywać przypomnienia o piciu większej ilości wody!

Dodawanie nowych napojów lub modyfikowanie wcześniej wprowadzonych w aplikacji jest bardzo proste. Możesz zobaczyć, jak to zrobić w tym FILMIE lub wykonując poniższe kroki. Aby dodać nowy napój, wykonaj następujące kroki:

1. Przejdź do zakładki "Napoje" i naciśnij przycisk "Dodaj napój";
2. Wybierz rodzaj napoju, ilość i wprowadź godzinę;
3. Naciśnij przycisk ''Dodaj napój''.

Jeśli chcesz zmienić wcześniej wprowadzony napój, wykonaj następujące czynności:

1. Przejdź do ''Dziennika'' w górnej części aplikacji;
2. Wybierz napój, który chcesz zmodyfikować, klikając trzy pionowe kropki;
3. Kliknij przycisk ''Edytuj napój'';
4. Zmodyfikuj dowolną ilość danych (rodzaj napoju, ilość lub czas) i naciśnij przycisk "Edytuj napój".

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością Ci pomożemy!

Nie martw się! Punkty nie zawsze są natychmiast dodawane do Twojego konta. Może to potrwać do 2 dni i zależy od połączenia między Twoją aplikacją a naszymi serwerami. Jeśli Twoje punkty nie pojawią się w ciągu 48 godzin, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością przyjrzymy się temu bliżej!

Aby sprawdzić aktualną wersję aplikacji zainstalowanej na telefonie, otwórz aplikację i przejdź do "Ustawień", a następnie "O aplikacji".

Wersję aplikacji (i wersję LUCY® Smart Cap) znajdziesz pod naszym logo waterdrop®.

Różne napoje mają różny wpływ na twój organizm, co z kolei wpływa na to, w jaki sposób działają one na twój cel nawodnienia.

Na przykład, jeśli wypijesz espresso, nie przybliży Cię ono do osiągnięcia celu nawodnienia, ponieważ w rzeczywistości nie nawadnia, ale woda tak. Jeśli chodzi o alkohol, ponieważ jest on środkiem moczopędnym, będziesz musiał/a pić więcej wody, aby zrekompensować jego odwadniające działanie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Zawsze w pierwszym tygodniu następnego miesiąca za miesiąc, który właśnie się zakończył.

Tak, znajdziesz je na swoim koncie w aplikacji przez okres do 1 roku.

Daje przegląd tego, kiedy modyfikatory stylu życia zostały aktywowane w ciągu miesiąca.

Regularnie śledząc spożycie płynów, jesteś już na dobrej drodze do zdobywania punktów w Klubie waterdrop®. Istnieją dwa sposoby zdobywania punktów za pomocą naszej aplikacji: - Po pierwsze, możesz zbierać punkty za każdym razem, gdy osiągniesz nowy poziom nawodnienia. - Po drugie, za każdą zdobytą odznakę automatycznie otrzymujesz punkty. Nie zapomnij użyć Inteligentnej Zakrętki LUCY®, jeśli ją posiadasz. Punkty za poziomy zostaną podwojone, jeśli używasz Zakrętki LUCY®. Podwójne punkty, podwójna zabawa!