Czas na zastrzyk energii

Czas na zastrzyk energii

.

Słonecznych i ciepłych dni jest coraz więcej - wykorzystaj je jak najlepiej, czy to podczas wycieczek, czy uprawiając sport. Wraz z nadejściem wiosny i rosnącymi temperaturami łatwo jest zmagać się z brakiem energii i typowym wiosennym zmęczeniem. Nie martw się, mamy rozwiązanie, które doda Ci potrzebnej energii i pomoże w pełni wykorzystać każdą chwilę.

Jak to zrobić?

Po prostu wrzuć kostkę Microenergy do szklanki lub butelki wody i Twój energetyczny napój jest gotowy. Microenergy w różnych smakach, dzięki zawartości naturalnej kofeiny doda Ci energii i pobudzi zarówno Twoje ciało, jak i umysł.

W smaku ORO, który zawiera 90 mg kofeiny, będziesz cieszyć się połączeniem pachnącego mango i egzotycznej guawy z orzeźwiającymi liśćmi guayusy, aby zapewnić bardzo potrzebny zastrzyk energii w ciągu dnia, w pracy lub podczas ćwiczeń. Połączenie naturalnych składników jest wzbogacone witaminami C, B6 i B12, które są szczególnie korzystne przy zmiennej pogodzie.

Jeśli uwielbiasz jeżyny lub orzeszki cola, pokochasz smak NERO. Z drugiej strony SHIRO, który zawiera najmniej kofeiny (80 mg), oszołomi Twój umysł subtelnymi smakami żeń-szenia, kwiatu wiśni i malwy.

To od Ciebie zależy, na który smak się skusisz!