Bzik na punkcie ekologii i nasze materiały

Bzik na punkcie ekologii i nasze materiały

.
Picie wody jest sexy! Czytanie Bzik na punkcie ekologii i nasze materiały 1 minut Następny Walka z cukrem w Polsce a waterdrop®

Bambus, szkło lub stal nierdzewna. Te materiały są bezpieczne dla naszego zdrowia i, co równie ważne, nie zaśmiecają środowiska. 
Nasza planeta powoli zalewana jest tworzywami sztucznymi i to od nas zależy, czy zrobimy krok w kierunku jej oczyszczenia. Kupowanie owoców w plastikowych torebkach, woda i napoje w butelkach PET, które od razu po wypiciu trafiają do kosza - tego wszystkiego możemy uniknąć. Na rynku znajdziemy obecnie mnóstwo sposobów na kupowanie artykułów spożywczych bez opakowania i przygotowywanie oraz picie napojów w butelkach czy kubkach wielokrotego użytku. Opakowanie naszych mikrodrinków generuje o 97% mniej odpadow w porównaniu ze standardową butelką PET.

Wspomniany bambus jest jedną z najszybciej rosnących roślin i nie wymaga użycia pestycydów czy stymulacji nawozami.

Z kolei stal i szkło mają długą żywotność, a także są funkcjonalne i bezpieczne dla zdrowia. Stosowanie tych materiałów w codziennym życiu nie wpływa na nas niekorzystnie, jak kontakt z zawartymi w plastiku ftalanami.

A gdyby tak dbać o swoje zdrowie i o środowisko, robiąc to stylowo i przyjemnie, pijąc wodę z designerskich butelek wielokrotnego użytku? Zanurz się w świecie waterdrop® i żyj świadomie!