Drink More Water,
cherish yourself.

Dlaczego waterdrop®?

Ekstrakty z
owoców i roślin

Orzeźwiający
smak

Cenne witaminy,
bez konserwantów

Doskonała alternatywa dla słodkich napojów

Wszędzie i
o każdej porze

Zrównoważony
sposób picia

Witaj w świecie waterdrop®

Chcesz uzyskać więcej informacji o naszych produktach? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka najważniejszych pytań.

Grosz do grosza

Właśnie po to mamy zestawy! Możesz odkrywać różne smaki waterdrop®, a cena każdej kapsułki jest niższa niż napoju w plastikowej butelce. To od Ciebie zależy, co wybierzesz. Dla nas to zdecydowanie Family Set!

Zrównoważony rozwój płynie
w naszych żyłach

"Być może zastanawiasz się, jak działamy by być zrównoważeni. Możesz wierzyć lub nie, ale nasze kapsułki są wykonane z nadającego się do recyklingu tworzywa PET i ważą mniej niż plastikowa nakrętka od butelki. Co więcej, dzięki naszej współpracy z Plastic Bank, o której więcej można przeczytać tutaj (kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o zrównoważonym rozwoju), nie tylko ograniczamy zużycie plastiku, ale usuwamy go ze środowiska."

Bez cukru, ze odrobiną substancji słodzących

Ano, je to tak. Ve většině našich Microdrinků najdeš minimální množství sukralozy. Pokud zrovna nejsi fanoušek sukralozy, můžeš ji vyměnit za variantu se stévií. Slyšíme zpětnou vazbu našich zákazníků a díky tomu se posouváme dál. #prostediky

Smak to potęga

Piękno naszych napojów Microdrink, Microenergy i Microtea tkwi w ich smaku. Niezależnie od tego, czy chodzi o jakość zawartości, czy też o możliwość wyboru intensywności smaku, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Wolisz delikatniejszy smak wody, czy odpowiednio intensywną falę, którą Twoje kubki smakowe zapamiętają na długo? To jest coś, co możesz kontrolować... kropla po kropli. W poniższych odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania dowiesz się, jaka jest najlepsza ilość wody dla Twojego napoju.

To nie tylko kobieca sprawa

Nasza kolekcja produktów stale się powiększa, w tym o neutralną ofertę dla mężczyzn. Znajdziesz w niej między innymi yważone kolorystycznie akcesoria, które pokochają panowie oraz dawkę energii z naszych kapsułek Microenergy/collections/microenergy. Panowie, czy wybraliście już swojego faworyta?

Zestaw próbny

18 szt. Microdrinków
Pij na zimno

62,99 zł

KUP TERAZ

Zestaw próbny duży

24 szt. Microdrinków
Pij na zimno

91,99 zł

KUP TERAZ

Zestaw Welcome

Zestaw próbny+Szklana butelka 600ml
Szczotka do butelek

172,99 zł 

KUP TERAZ

Zestaw Basic

Szklana butelka 600ml
Szczotka do butelek

135,99 zł 

KUP TERAZ

Zestaw próbny ze szklaną butelką

600 ml i 1 l butelka szklana
18 szt. Microdrinków

163,99 zł 

KUP TERAZ

Mocktail set 3+1

48 szt. Mikrodrinków
opakowanie ORO, NERO albo SHIRO za darmo

92,97 zł

KUP TERAZ

Więcej pytań?

Psst, śledź nas, aby niczego nie przegapić!

Śledź nas na naszych mediach społecznościowych i nie pozwól, aby ominęły Cię nasze najnowsze produkty, ogłoszenia, promocje i wiele więcej!