NASZA HISTORIA:

Niebiańska inspiracja

Jakiś czas temu, pewien młody człowiek leciał samolotem na jedno ze swoich częstych spotkań. Martin ciągle był w drodze, chciał jednak zadbać o swoje zdrowie, eliminując z diety serwowane na pokładzie słodzone napoje. "OK, w takim razie zostaje mi tylko czysta woda!" - pomyślał.

Zadał sobie pytanie: "Dlaczego nie ma produktu, który nie byłby zapakowany w plastikową butelkę, dobrego dla mojego zdrowia i na tyle małego, że mógłbym zabrać go wszędzie?" Szukając odpowiedzi na to pytanie, wpadł na pomysł stworzenia czegoś o bardzo niewielkich rozmiarach i ogromnym znaczeniu: 

Mikrodrink - najlepsze ekstrakty z owoców i roślin skompresowane do postaci małej kostki. Wszystko, czego oprócz niej potrzebujesz to świeża woda.

Zafascynowany tą wizją Martin odszedł z dotychczasowej pracy, znalazł inwestorów i zaangażował całą swoją energię w badania i rozwój swojej idei.

Zgrany zespół był tym, czego na początek potrzebował najbardziej. Namówił swojego brata Henryka i jego przyjaciela Christophera, aby zostali jego partnerami na pełen etat. Nie było to proste, ponieważ pierwszy z nich miał dobrą pracę w Boston Consulting, a drugi kierował działem wzornictwa przemysłowego londyńskiego Lovegrove, cenionego na całym świecie.

Cała trójka zaczęła pracę nad wcielaniem w życie idei, która niemalże "spadła im z nieba".

"Zamień ciężkie butelki na mikrodrinki"

Dlaczego nikt wcześniej nie wpadł na podobny pomysł? Sama idea wydaje się prosta, jednak opracowanie procesu kompresji najlepszych na świecie owoców i roślin, które stworzyły pierwszy na świecie mikrodrink, wymagało intensywnych badań naszego zespołu ekspertów.

Naszą misją jest wspierać Cię w drodze do zdrowszego trybu życia, przypominać o regularnym piciu wody, a jednocześnie minimalizować liczbę plastikowych butelek, zaśmiecających naszą planetę.

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest dla nas najważniejsze. Mikrodrink w kilku odmianach i smakach doda ci witamin i antyoksydantów. Oczywiście bez cukru.

Wiele jeszcze przed nami i cieszymy się, że towarzyszysz nam w tej podróży,

Trzymaj się zdrowo!
Martin Donald Murray (Założyciel)

W maju 2018 roku waterdrop® pojawił się na czeskim rynku, a teraz podobny sukces powtarza w Polsce. Przynosi ze sobą szeroki wybór mikrodrinków, piękne szklane butelki i designerskie etui oraz przede wszystkim świeży pomysł i silną wiarę w zmianę w przemyśle spożywczym przez ograniczanie produkcji plastikowych butelek. Dzięki waterdrop® doświadczysz zupełnie nowego sposobu picia wody - bez tworzyw sztucznych i konserwantów, za to z dużą ilością witamin i antyoksydantów.

"Zakochałam się w waterdrop® aż trzy razy. Najpierw, kiedy pierwszy raz zobaczyłam design produktów i prezentację sklepu internetowego. Po raz drugi, kiedy spróbowałam pierwszej kapsułki. Kolejny, słuchając o podejściu waterdrop® do natury i ludzi, jako jej części."

Nasza aktywność w Polsce, a wcześniej także w Czechach zaowocowała długą listą znanych nazwisk i firm, z którymi współpracowaliśmy. Braliśmy także udział w wielu wydarzeniach, jak Fabia YouTube Fest 2018 czy FOOD Picnic w Ladronce. Interesują się nami media, takie jak ELLE, VOGUE, Esquire, MF Dnes i austriacki Forbes.

Pomysł, który powstał na pokładzie samolotu, bezustannie dodaje nam skrzydeł. Dlatego ciągle opracowujemy nowe rodzaje kapsułek, kolejne smaki i atrakcyjne dodatki. "Waterdrop® to nie tylko zdrowe picie wody, witaminy czy minimalizacja tworzyw sztucznych. To wiara w zmianę na lepsze i nieskończony optymizm.


To dla mnie miłość do czegoś, co ma głębszy sens."

Dziękujemy, że jesteś!
Kateřina Navrátilová
Managing director (PL, CZ, SK)

Sprawdź naszą ofertę

Zamów swój ulubiony smak lub wypróbuj jeden z naszych zestawów!