Waterdrops

Mała kostka
o wielkiej mocy.

Zmieściliśmy całe bogactwo naturalnych składników w niewielkiej kostce. Dodając waterdrop® do swojej wody poczujesz esencję smaku stworzoną z wyciągów z roślin, ziół i superfoods z różnych zakątków świata.

Owoce na zdrowie!

W waterdrop® znajdziesz najlepsze i najzdrowsze składniki z całego świata: brazylijskie jagody acai, azjatycki żeń-szeń, roślinę moringa rodem z Indii czy afrykański baobab.

Waterdrop Relax

Jeden litr waży
zaledwie 5 gramów!

Tak, to możliwe! Z myślą o bardziej przyjaznym dla środowiska transporcie i przechowywaniu stworzyliśmy naszą kostkę - tak małą, a zarazem tak wielką rzecz. Po co marnować energię na przewóz butelek i produkować kolejne plastikowe opakowania, skoro można zebrać to, co najcenniejsze z roślin i owoców, w jednym malutkim sześcianie? Nasze rozwiązanie oszczędza planecie aż 97% zbędnego plastiku w porównaniu z tradycyjnymi buteltkami PET.

Waterdrop trinken

Żegnaj cukrze

Podczas prac nad mikrodrinkami waterdrop® postawiliśmy sobie za cel, aby kapsułki nie zawierały cukru. Jego nadmierne spożycie jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia, dlatego w waterdrop® nie znajdziesz ani grama cukru.

Odkrywaj więcej>
Waterdrop Microdrink

Łatwe i przyjemne picie wody
już od dziś.

Wypicie około dwóch litrów wody dziennie powinno być celem każdego znas.
Odpowiednie nawodnienie zapewnia idealny balans energii i koncentracji.
Jak go osiągnąć? Potrzebujesz jedynie szklanki
wody i jednej małej kostki waterdrop®.

Sprawdź naszą korzystą ofertę

Zamów swój ulubiony smak lub wypróbuj jeden z naszych zestawów!