Waterdrop Microdrink Würfel

Magia kostek

Dlaczego właśnie kostka?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Kostka ma piękny, geometryczny kształt, który z łatwością zmieści się w szyjce dowolnej butelki. Podczas tworzenia bardzo dokładnie przyglądaliśmy się naszemu produktowi i połączyliśmy naturalne składniki o wspaniałych właściwościach w doskonałą harmonię smaku. Mikrodrinki waterdrop® powstawały we współpracy ze światowymi ekspertami branży spożywczej i napojów oraz sektora zdrowia. Rozwój waterdrop® rozpoczął się trzy lata temu i trwa do dziś.

Magia kostek

A dlaczego właśnie kostka?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Kostka ma piękny, czysto geometryczny kształt, który mieści się w dowolnej szyjce butelki. W fazie projektowania szczegółowo przyjrzeliśmy się naszemu produktowi. Połączyliśmy składniki i ich właściwości w doskonałą harmonię smaku we współpracy ze światowymi ekspertami branży spożywczej i napojów oraz sektoru zdrowia. Rozwój magicznych kostek trwa od trzech lat.

Waterdrop Zutaten

Tyle owoców w jednej małej kostce?

Nasze receptury i proces produkcji są wyjątkowe i jedyne na całym świecie. Magia kostek bierze się z najlepszych roślin i owoców, które pozyskujemy od lokalnych dostawców. Współpracujemy z niemiecką firmą rodzinną, która nie tylko przetwarza owoce, ale także spełnia wysokie standardy środowiskowe.

Po zbiorach rośliny i owoce są delikatnie osuszane, a to, co w nich najlepsze zostaje wyciągnięte na pierwszy plan - w ten sposób pozyskujemy ich naturalne esencje i ekstrakty. Łączymy je później według naszych unikalnych receptur, a efekt możesz znaleźć w naszej małej kostce.

Owoce w kształcie
jednej małej kostki?

Nasze receptury i procesy produkcji są wyjątkowe i jedyne na całym świecie. Najpierw potrzebowaliśmy dostępu do najlepszych roślin i owoców na świecie. Współpracujemy z niemiecką firmą rodzinną, która nie tylko że przetwarzanajlepsze owoce na świecie, ale także sami zagospodarowywują swoje uprawy.

Po zbiorach rośliny i owoce są delikatnie pozbawiane wody. Najlepsze owoce i zioła są "zredukowane do maksimum" - wyciągane są ich esencje lub ekstrakty. Łączymy takie ekstrakty według naszych unikalnych receptur i pomieszczamy wszystko w naszej małej kostce.

A co ze świeżością?

Nasze kostki są bardzo delikatne, ponieważ zawierają świeże ekstrakty owocowe i roślinne. Nie dodajemy do nich żadnych sztucznych konserwantów, które pozwoliłyby na dłuższy okres przechowywania. Jednocześnie dbamy o to, by nasze kapsułki były zawsze świeże i odpowiednio trwałe.

Magia waterdrop® polega na tym, że ekstrakty owoców i roślin uwalniane są dopiero w momencie zetknięcia z wodą. W ten sposób zabezpieczamy cenne składniki przed zbyt długim kontaktem z wilgocią i promieniami słonecznymi, które powodują utratę witamin i wartości odżywczych. Pakowanie każdej kapsułki osobno gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i świeżość, bez sztucznych barwników i konserwantów.

Polimery biologiczne, takie jak skrobia kukurydziana i papier nie utrzymują świeżości kapsułek odpowiednio długo, bo nie mają ważnych właściwości barierowych. Opakowanie jest kolejnym wyzwaniem, z którym chcemy się zmierzyć.

Waterdrop Blister

A co ze świeżością?

Nasze kapsułki są bardzo wrażliwe, ponieważ zawierają świeże owoce i ekstrakty roślinne. Nie dodajemy żadnych sztucznych konserwantów, które pozwalają na dłuższy okres przechowywania. Upewniamy się, że kapsułki są zawsze świeże i mają wystarczającą trwałość.

„Sztuczka” Waterdrop® polega na tym, że ekstrakty z owoców i roślin rozpuszczają się aż w momencie, kiedy spotkają się z wodą. Tylko w ten sposób cenne surowce nie kontaktują się zbyt długo z wodą i nie są narażone na działanie promieni słonecznych, co powoduje, że większość napojów nie zawiera w ogóle witamin, bo je po prostu traci. Pakowanie każdej kapsułki osobno gwarantuje bezpieczeństwo żywności i zapewnia maksymalną świeżość - bez sztucznych konserwantów.

W jaki sposob
się kostka rozpuści?

Aby rozpuścić kapsułkę w wodzie, używamy gazowanego roztworu wodorowęglanu sodu (sody oczyszczonej), węglanu potasu i kwasu cytrynowego.

Kwas cytrynowy reaguje z węglanem sodu i potasem i znika całkowicie. Poostaną cytryniany sodu i potasu, którę są znaczące dla organizmu i nie są zaliczane do soli ciężkich.

To istotna różnica ponieważ sól, o której zwykle się mówi, zawiera chlorki (głównie chlorek sodu), których nie powinno się nadużywać. Zgodnie z prawem Unii Europejskiej w tabelach składników mikrodrinków waterdrop® znajdziesz pole "sól" - są to jednak śladowe ilości.

NASZE SKŁADNIKI.>
Waterdrop Relax Glas

Co sprawia,
że kostka się rozpuszcza?

Żeby nasze kapsułki rozpuszczały się w wodzie, wykorzystujemy gazowany roztwór wodorowęglanu sodu (czyli sody oczyszczonej) oraz węglan potasu i kwas cytrynowy.

To istotna różnica ponieważ sól, o której zwykle się mówi, zawiera chlorki (głównie chlorek sodu), których nie powinno się nadużywać. Zgodnie z prawem Unii Europejskiej w tabelach składników mikrodrinków waterdrop® znajdziesz pole "sól" - są to jednak śladowe ilości.

NASZE SKŁADNIKI.>

Sprawdź naszą świetną ofertę

Zamów swój ulubiony smak lub wypróbuj jeden z naszych zestawów!