Stylowo nawet przy piciu wody.

Pokochaj nasze butelki szklane waterdrop®! Są one ozdobione wyjątkowymi ilustracjami naszego ulubionego artysty Marusha Belle. Butelka z wysokiej jakości szkła borokrzemianowo będzie z tobą zawsze i wszędzie. Przy objętości 550 ml jest wykonana w celu dostarczenia odpowiedniej dawki orzeźwienia. Dostępna we wszystkich kolorach naszych smaków.

Waterdrop Glasflasche
Waterdrop Bottle Sleeve

Zachowaj chłodną głowę.

Każda butelka posiada dodatkowo ochronny pokrowiec termiczny wykonany z neoprenu. Pomaga w przechowywaniu napoju w optymalnej temperaturze, a także chronibutelkę. Dzięki małemu przenośnemu uchwytowi butelka nie wyślizgnie ci się z rąk.

Będzie ciasno.

Każda z naszych butelek z wodą jest wyposażona w zakrętkę wykonaną z bambusa. Nie tylko, że wygląda świetnie, ale uszczelnia tak bardzo, że ani kropla napoju nie wydostanie się na zewnątrz.

Waterdrop Bambus Deckel
Waterdrop Flasche Defence

Rozpuszczam się.

Kapsułcewaterdrop® jest najlepiej w wodzie . Krystalicznie czyste okno butelki pozwala na obserwowanie, jak rozpuszcza się twój ulubiony smak. Przygotowywanie napoju sprawia wtedy niezłą frajdę.

Paleta wyboru.

Tak samo jak nasze zestawy Empowerment, znajdziesz nasze butelki we wszystkich możliwych wzorach. Wybór należy do ciebie.

Butelki

Więcej pytań?

Czy butelka nadaje się do podróży?
Jaka jest objętość butelki?
Czy butelkę można umieścić w zmywarce?
Czy można umieścić gorącą wodę w butelce?
Czy można napełnić butelkę wodą gazowaną?