Drink More Water,

make it count.

Nawodnienie na wyciągnięcie ręki

Udoskonal swoją przygodę z nawodnieniem dzięki aplikacji waterdrop® Hydration. Wykorzystaj dostosowane do Ciebie funkcje, które pomogą Ci rozpoznać i udoskonalić Twoje nawyki picia, idealnie dopasowane do specyfiki Twojego organizmu i indywidualnych potrzeb.

Pobierz za darmo na iOS i Android.

Nawodnienie na innym poziomie

Aplikacja waterdrop® Hydration ułatwia monitorowanie codziennego spożycia płynów, regularnie przypominając o potrzebie nawodnienia i motywując do sięgnięcia po kolejny łyk.

ŚLEDZI

Śledź swoje nawyki związane z nawodnieniem 24/7 i osiągaj swoje cele.

WYSYŁA PRZYPOMNIENIA

Regularne przypomnienia pomogą Ci trzymać się swoich celów - łyk po łyku.

STAWIA WYZWANIA

Odkrywaj wyzwania w aplikacji, zbieraj ekskluzywne punkty Klubowe i wymieniaj je na darmowe akcesoria.

Więcej pytań?

Nasza aplikacja waterdrop® Hydration jest obecnie dostępna w następujących krajach: Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Singapur, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

Aplikacja waterdrop® Hydration jest kompatybilna zarówno z systemem iOS, jak i Android. Użytkownicy systemu iOS mogą ją pobrać na iPhone'a lub iPoda Touch z systemem iOS 14 lub nowszym. Użytkownicy Androida mogą pobrać aplikację na smartfona, który obsługuje system Android w wersji 8 lub nowszej.

Niestety aplikacja waterdrop® Hydration nie jest obecnie zoptymalizowana pod kątem tabletów lub oprogramowania innego niż Android lub iOS.

Możesz ustawić przypomnienia w sekcji "Ustawienia", klikając "Ogólne", a następnie włączając "Powiadomienia o nawodnieniu". Następnie pojawi się możliwość ustawienia częstotliwość i czasu, w którym chcesz otrzymywać przypomnienia o piciu większej ilości wody!

Twój dzienny cel nawodnienia jest obliczany na podstawie informacji wprowadzonych po zalogowaniu (wiek i waga), ale możesz spersonalizować tę wartość, przechodząc do "Ustawień", a następnie "Ogólne", jak pokazano na tym FILMIE.

Istnieją również czynniki związane ze stylem życia, które wpływają na Twój cel, takie jak uprawianie sportu i przebywanie w miejscach o wyższych temperaturach niż te, do których jesteś przyzwyczajony.