Drink More Water,
fly high.

Drink More Water,
fly high.

Głowa do góry, zbliża się nowy smak!

Głowa do góry, zbliża się nowy smak!

Wcześniejszy dostęp dla wszystkich członków Klubu od 30.05., od godz. 10:00.

Ja, moje drugie ja & SKY

Z niebiańską lekkością wzniesiesz się na obłokach smaku truskawki ananasowej, pociągającej marakui i śródziemnomorskiej opuncji. Inspirowane nieziemską przyjemnością. Skosztuj życia w jego najsłodszym wydaniu.

Truskawka ananasowa

Wyjątkowa truskawka ananasowa jest jedną z najstarszych odmian klasycznej truskawki. Odznacza się niewielkim kształtem, który zachwyci każdego wielbiciela tego owocu. Po raz pierwszy pojawiła się w Europie w XIX wieku. Ma kolor od białego do jasnoróżowego, w smaku jest świeża i orzeźwiająca - przypomina ananas.

Marakuja

Pochodzi z Ameryki Południowej, ale współcześnie jest to owoc uwielbiany na całym świecie za swój świeży i intensywny smak. Jest źródłem cennych witamin i często używa się jej jako składnika sałatek lub soków. 

Opuncja

Zrodzona w Ameryce i stosowana jako lek przez Azteków. Soczysta, słodka opuncja osiągnęła światowy sukces. Miękki miąższ z jadalnymi nasionami jest źródłem energii i składników odżywczych. Jej miłośnicy nie wyobrażają sobie życia bez niej. 

Psst, śledź nas, aby niczego nie przegapić!

Śledź nas na naszych mediach społecznościowych i nie pozwól, aby ominęły Cię nasze najnowsze produkty, ogłoszenia, promocje i wiele więcej! Nasza wspaniała społeczność czeka na Ciebie!