Pij więcej
wody!

Naszym przesłaniem jest pomóc Ci w piciu większej ilości wody w celu zachowania zdrowej i zbilansowanej diety.

Inspiracja z góry

Dlaczego nie istnieje napój, który nie potrzebuje kolejnej plastikowej butelki, poza tym jest zdrowy i tak mały, że można go włożyć do szyjki butelki z wodą? "

Tak myślał Martin wiosną 2016 roku i wpadł na pomysł. Wielka mała rzecz: Microdrink - najlepsze ekstrakty z owoców i roślin skompresowane w formie małej kostki. Wszystko czego potrzebujesz to zwykła woda. Właśnie w ten sposón Martin wraz ze swoim przyjacielem Christopsem i bratem Henrykiem zrealizowali tę wizję i zaczęli budować wraz z najlepszym zespołem projekt, który pokochało tysiące klientów.

Inspiracja z góry

"Dlaczego nie istnieje zdrowy napój, do którego nie potrzebujemy kolejnej plastikowej butelki i który jest tak mały, że zmieści się dosłownie wszędzie?"

Tak właśnie myślał Martin wiosną 2016, kiedy wpadł na pomysł mikrodrinków: najlepszych ekstraktów z owoców i innych roślin, skompresowanych w formie małej kostki. A wszystko, czego potrzebujesz do jego przyrządzenia, to zwykła woda. Martin, razem ze swoim bratem Thomasem i jego przyjacielem Christopherem zrealizowali tę wizję i stworzyli z najlepszym zespołem projekt, który pokochało tysiące klientów.

Co jest dla nas ważne?

Woda

Nie ma życia bez wody. To wyjątkowy element natury i najcenniejsze źródło życia na naszej planecie. Waterdrop® aktywnie angażuje się w ochronę zasobów tego surowca.

Ekologia

Świadome działanie na rzecz ochrony środowiska i podejmowanie inicjatyw ekologicznych w miejscu pracy to niezwykle ważna sprawa dla waterdrop®. Sposób, w jaki pakowane są nasze kapsułki pozwala oszczędzić nawet do 97% zbędnego opakowania i ograniczyć emisję CO2 podczas transportu.

Design

Waterdrop® to design, funkcjonalność i estetyka. Tworzymy piękne produkty o wyjątkowej jakości, a nasi projektanci każdego dnia podnoszą poprzeczkę by dać ci designerskie akcesoria, które wytrzymają długie lata.

Customer Love

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, kiedy wy jesteście szczęśliwi! Pomysły, opinie i satsfakcja naszych klientów są naszą siłą napędową i motorem do dalszego działania.

Różnorodność

Każdy z nas jest inny. Dlatego pragniemy, aby twój napój był dokładnie taki, jaki chcesz - gazowany, niegazowany, intensywny lub łagodny w smaku, w podróży lub w domu. To zależy od ciebie! I tak jak różne są napoje waterdrop®, tak nasz zespół jest pięknie różnorodny!

Co już osiągnęliśmy

Aż o 30 milionów

mniej butelek plastikowych

16

otwartych sklepów waterdrop®

100+

członków zespołu

200.000+

zadowolonych klientów online

2,5

roku na rynku

2.500+

sklepów, w których znajdziesz waterdrop®

Teamwork makes the dream work.

Dobry zespół to coś więcej, niż tylko suma jego członków. Jesteśmy dumni z naszego zróżnicowanego, międzynarodowego i dynamicznego teamu, który zawsze ma dobry powód do picia wody. Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, śmiało dołączaj!

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS
glasflasche waterdrop

Die waterdrop™
Probier-Sets

Wir lieben sie einfach alle. Lerne auch du unsere 6 leckeren Sorten kennen und lieben – finde deinen persönlichen Favoriten.

Alle Sets versenden wir für dich versandkostenfrei.

ZU DEN PROBIER-SETS

Zostańmy przyjaciółmi.

Chcesz być na bieżąco z naszymi newsami? Zapisz się do naszego newslettera, dowiedz się więcej o waterdrop®, naszych produktach i naszej wizji. Miło nam, że chcesz być częścią świata waterdrop®!