Zadbaj o swój organizm w lutym! Drink More Water, cherish your body

Zadbaj o swój organizm w lutym! Drink More Water, cherish your body

.
Brudna butelka? Pomożemy ci 😊 Czytanie Zadbaj o swój organizm w lutym! Drink More Water, cherish your body 3 minut Następny Drink More Water, cherish your mind

Czas obudzić się ze snu zimowego i pozbyć wszelkich toksyn z organizmu. Teraz jest właściwy moment, zaczyna się to najkrótszy miesiąc w roku, więc przestrzeganie kilku małych zasad zdrowego stylu życia będzie jeszcze prostsze. 

Luty to świetna motywacja – pozbądź się złych nawyków i zadbaj o swoją sylwetkę w nowym roku. Najważniejszy jest pierwszy krok – pij więcej wody i zadbaj o swoje ciało. Kilka prostych zasad i będziesz nową osobą. Zacznij od najprostszej zmiany - regularnego schematu picia zdrowych bezalkoholowych Mikrodrinków.

Nasz organizm składa się w 70% z wody, więc w zwykłych warunkach wypijanie przynajmniej 0,5 litra na każde 15 kg masy naszego ciała jest niezbędne do utrzymania optymalnego poziomu nawodnienia. Ta codzienna norma utrzyma ciało w formie, zwłaszcza jeśli nawyk picia wody jest wzbogacony witaminami i minerałami.

Dzięki Mikrodrinkom waterdrop® będzie to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Różne smaki nie tylko pomogą Ci w przestrzeganiu diety, ale także uzupełnią niezbędne witaminy i minerały, które są potrzebne każdemu organizmowi.

💡 Mamy jeszcze kilka wskazówek, jak pić więcej wody.

Miej ją zawsze przy sobie: w domu, w pracy i co najważniejsze zawsze pod ręką. Wzbogać wodę o unikalny smak za pomocą Mikrodrinków, które zawsze i wszędzie możesz mieć przy sobie.

Wybierz butelkę o ładnym designie, która będzie Cię stale motywować do picia większej ilości wody.

Abyśmy nie myśleli tylko o sobie, ale także mieli na uwadze środowisko, pijmy wodę nie tylko zdrowo, ale i odpowiedzialnie. To takie proste, wystarczy wybrać jedną z wysokiej jakości butelek wykonanych z ekologicznych materiałów i zaopatrzyć się w Mikrodrinki przez cały miesiąc.

 Focus Microdrink

I mamy dla Ciebie świetną propozycję na lutowe wyzwanie, nasz nowy mocktail, który zawiera Mikrodrink FOCUS, bazylię oraz orzeźwiające owoce. Możesz go również dostać z naszego zestawu Mocktail 3 + 1.

Do wykonania Mocktailu potrzeba:

  • 1 Mikrodrink Focus 250 ml gazowanej wody
  • sok z jednej limonki i jednej pomarańczy
  • kilka listków bazylii i pokrojonego ogórka w plastry.

Rozpuść FOCUS w 250 ml gazowanej wody i odstaw na bok. Rozgnieć kilka plasterków ogórka z listkami bazylii. Następnie dodaj sok z limonki i pomarańczy. Dobrze wymieszaj i przelej do szklanki. Uzupełnij lodem i dodaj rozpuszczony FOCUS. Udekoruj kilkoma listkami bazylii i pokrojonymi ogórkami.

Na zdrowie! Pij więcej wody. Z Mikrodrinkami dbanie o swoje ciało jeszcze nigdy nie było tak łatwe😊