Waterdrop dla najmłodszych

Waterdrop dla najmłodszych

.
Do każdej torebki Czytanie Waterdrop dla najmłodszych 1 minut Następny Tej zimy rozgrzej się z Mikrotea
Mamy zoo! Jeżeli zamówisz wystarczająco wcześnie, będziesz mieć zoo pod swoją choinką. Nie istnieje większa radość, niż radość dziecka. A co najbardziej cieszy rodzica? Radość z ich prawidłowego rozwoju, co zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu. Waterdrop® przygotował idealną niespodziankę, która zachęci naszych najmłodszych do prawidłowego nawadniania. Przedstawiamy pierwszą butelkę dla dzieci od waterdrop®. Uroczy zwierzęcy design zachwyci niejedno dziecko. Dzięki pojemności 400 ml jest to praktyczne akcesorium każdego małego poszukiwacza przygód.
Od teraz picie wody będzie zabawą dla każdego najmniejszego. Butelka stworzona jest z wysokiej jakości jednościankowej stali nierdzewnej z wyprofilowanym dzióbkiem idealnym dla dzieci od 18 miesiąca życia. Wygodne gumowa zamknięcie zabezpieczy przed wylaniem napoju. Butelka jest ponadto wolna od BPA oraz posiada certyfikat TÜV (spełnia niemieckie normy bezpieczeństwa dla produktów tego typu).
Ulubione zwierzątka będą najlepszymi przyjaciółmi w domu, parku czy w podróży. Pomogą utrzymać nawodnienie każdego dnia. Nie zapomnij o plecaku dziecięcym w pasującym designie wykonanym z organicznej bawełny. Spraw niespodziankę swojemu maluchowi.

Nasze zoo już na Ciebie czeka.