Król imprez
do wody

Król imprez

Zaserwuj swoim gościom pyszne Mocktaile i ciesz się wspólnym czasem przy pysznym drinku, ale całkowicie bez alkoholu.Mocktaile to idealna alternatywa dla alkoholowych koktajli - sprawdź nasz przepis:SKY-Colada1 x waterdrop® SKY150 g ananasaSok z jednej limonki2 cl mleka kokosowego200 ml wodyRozpuść Waterdrop® SKY w 200 ml wody i odstaw. Pokrój ananasa w drobną kostkę. Dodaj kawałki ananasa, sok z limonki, mleko kokosowe i rozpuszczony SKY do blendera i zmiksuj do uzyskania gładkiej konsystencji. Podawaj na lodzie. Ten przepis i wiele innych znajdziesz na naszym kanale YouTube.
SHIRO - brat NERO
bez cukru

SHIRO - brat NERO

Słyszeliście już o SHIRO? Jest to nasz drugi smak z naturalną kofeiną, który dołączył do swojego kofeinowego brata - NERO. Teraz każdy miłośnik kofeiny znajdzie coś dla siebie, gdyż SHIRO i NERO to bracia, którzy różnią się niczym dzień i noc. Ogromny sukces NERO pokazał, że istnieje alternatywa dla kawy, która jednocześnie pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawodnienia organizmu i może cieszyć się dużym powodzeniem. Inspirację dla kolejnego smaku z naszej kofeinowej serii czerpaliśmy z dalekiej Japonii. W SHIRO znajdziemy kwiat wiśni, ślaz oraz żeń-szeń, do tego wkomponowana jest naturalna kofeina - ta mieszanka zapewni powiew świeżej energii o każdej porze dnia. Skąd w naszej kapsułce naturalna kofeina? Jest ona uzyskiwana poprzez ekstrakcję z ziaren kawy, które używane są do produkcji kawy bezkofeinowej. Tak wyekstrahowana kofeina znajduje później swoje miejsce w produkcji kapsułek SHIRO. Dzięki temu nie marnujemy niepotrzebnie kolejnych ziaren.  W kapsułkach SHIRO znajdziemy 15 mg naturalnej kofeiny na 100 g produktu, co sprawia, że nasz napój może z powodzeniem konkurować z poranną kawą. Jeżeli potrzebujesz odpowiedniego kopa energetycznego, a przy tym chcesz utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu - SHIRO oraz jego starszy brat NERO są idealnymi kandydatami do tego, aby Ci w tym pomóc. 
Mała kostka, bez cukru
bez cukru

Mała kostka, bez cukru

Wiesz, ile wody dziennie potrzebuje Twój organizm? Obliczenie tego nie jest trudne - przyjmuje się, że na każdych 15 kilogramów wagi przypada 0,5 litra dziennego zapotrzebowania na wodę. W efekcie człowiek ważący 80 kg powinien wypić dziennie 2,5 litra wody, jednak jest to ilość wyliczona bez uwzględnienia aktywności sportowej czy wysokich temperatur panujących na zewnątrz. Nie każdy przepada jednak za smakiem czystej wody. Dobrym sposobem na wzbogacenie jej smaku jest wrzucenie do niej owoców lub ziół. Alternatywą może być też waterdrop® - mała kostka, bez cukru. Niektórych owoców czy ziół nie dostaniemy o każdej porze roku, a dzięki naszym kostkom, możesz wybierać spośród różnych smaków, np. żeń-szenia, aceroli, baobabu, mniszka lekarskiego czy limetki przez cały rok. Kostka waterdrop® wzbogaci o prawdziwe owoce i cenne witaminy ten najcenniejszy napój - czystą wodę. W kostkach nie znajdziesz sztucznych barwników, konserwantów oraz wspomnianego wcześniej cukru. Spożywając słodzone napoje i syropy dostarczamy do organizmu dawki cukru, które kilkukrotnie przekraczają dzienne normy spożycia. Jednocześnie jest to jeden z najbardziej uzależniających produktów w naszych domach, gdzie uzależnienie często rozwija się już od najmłodszych lat. Wiesz, że cytrynowa woda smakowa, którą możesz znaleźć w sklepie w butelce PET 1,5L, zawiera około 14 kostek cukru! Jest to ogromny problem. Nadmiar cukru w diecie prowadzi nie tylko do nadwagi i otyłości, ale również może wywoływać choroby przewlekłe takie, jak cukrzyca i nowotwory. Statystyki NFZ wskazują, że 1400 zgonów rocznie w Polsce jest efektem spożywania napojów słodzonych cukrem.Obecnie odchodzi się od kupowania słodzonych napojów w plastikowych opakowaniach. Cały czas poszukiwane są kolejne alternatywy dla nich, aby pić zdrowo i w zrównoważony sposób. Wybierane przez nas napoje mają wpływ nie tylko na nawodnienie organizmu, ale także na wchłanialność antyoksydantów i witamin. Wybierając kostki waterdrop®, możesz liczyć na ekologiczną alternatywę dla słodzonych napojów w plastikowych butelkach.