Ciesz się pełnią lata ☀
bez cukru

Ciesz się pełnią lata ☀

Przygotuj się na doskonałą letnią atmosferę w gronie przyjaciół.Wystarczy mały grill, kilka mocktails i doskonały nastrój na tarasie lub w ogrodzie gwarantowany. 😉Zaskocz swoich przyjaciół i przygotuj najlepsze napoje waterdrop®, które sprawią, że wszędzie zapanuje letnia atmosfera. Wystarczy kilka składników, a waterdrop® zajmie się resztą. A najlepsze jest to, że nie musisz czekać na weekend lub wieczór po pracy - idealny bezalkoholowy mocktail o egzotycznym smaku możesz przygotować w każdej chwili, nawet w ciągu dnia. I można zacząć wakacje.Mamy dla Ciebie kilka świetnych przepisów na pyszne mocktaile:Zestaw do mocktailu ORO: ▪ 1 Microdrink ORO*▪ 1 Microdrink RELAX▪ 1 Microdrink DEFENCE▪ 1 Microdrink CLEAN▪ 1 Lime▪ Miechunka▪ Kilka gałązek miętyWlej wodę do karafki o pojemności 1l i stopniowo rozpuść wszystkie 4 Microdrinki. Następnie dodaj miętę, sok z limonki do smaku i miechunkę, którą możesz zmiażdżyć, aby uzyskać mocniejszy smak.Podawaj w szklankach z kostkami lodu i delektuj się na zdrowie!Zestaw mocktailowy SHIRO:▪ 1 Microdrink SHIRO*▪ 1 Microdrink LOVE▪ 1 Microdrink FOCUS▪ 1 Microdrink GLOW▪ 1 cytryna▪ Maliny▪ kilka gałązek rozmarynuW pojemniku o pojemności 1 litra rozpuść stopniowo wszystkie 4 Microdrinki w wodzie. Następnie dodaj rozmaryn, sok z cytryny i maliny.Zestaw mocktailowy NERO:▪ 1 Microdrink NERO*▪ 1 Microdrink BOOST▪ 1 Microdrink ZEN▪ 1 Microdrink YOUTH▪ Pomarańcza▪ Borówki▪ BazyliaW karafce o pojemności 1 l rozpuść wybrany przez siebie napój Microdrinks i dodaj rozdrobnioną bazylię, borówki i pomarańczę. Smacznego! Mocktail można również przygotować w większej ilości wody, w zależności od osobistych preferencji dotyczących stężenia smaku. *Microdrinki ORO, SHIRO i NERO zawierają naturalną kofeinę, dlatego nie są zalecane dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Razem osiągniemy więcej!
mikrodrink

Razem osiągniemy więcej!

Styczeń musi zacząć się od właściwej decyzji, pij więcej wody! Zacznij regularnie pić wodę i zachęć do tego swoją rodzinę i przyjaciół. Poleć nas swojemu znajomemu, a Waterdrop da Wam coś w zamian. Przez cały styczeń, członkowie naszego Klubu mogą otrzymać nawet trzykrotność punktów za polecenie. Na pierwszy zakup Twojego znajomego mamy rabat w wysokości 50 zł. Jeśli Twój znajomy dokona zakupu za 158 zł (po zastosowaniu rabatu), otrzymasz 600 punktów do Klubu.Poleć nas wszystkim wokół siebie i w ciągu 10 dni od pierwszego zakupu Twojego znajomego na www.waterdrop.pl otrzymaj punkty w Klubie z rabatem 50 zł. Możesz zdobyć punkty za maksymalnie 5 rekomendacji, więc do zdobycia jest aż 3000 punktów. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem naszego Klubu, zarejestruj się szybko i uszczęśliw swoje otoczenie świetnym rabatem od Waterdrop. a siebie punktami, które możesz wymienić na swoje ulubione produkty.Powiedz o nas wszystkim przed końcem stycznia :)
Waterdrop w Stylowych Zakupach
black friday

Waterdrop w Stylowych Zakupach

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy z naszym partnerem, którym są Stylowe Zakupy, specjalną zniżką tylko dla Was!  Przygotujcie się na na cudowny weekend. Sprawdźcie stronę naszego partnera i zapnijcie pasy, czeka nas podróż pełna zniżek!