22 marca - dzień, który trzeba uczcić!
do wody

22 marca - dzień, który trzeba uczcić!

Napoje smakowe o dużej zawartości cukru i pakowane w plastik są szkodliwe nie tylko dla organizmu, ale także dla przyrody. Alarmujące statystyki dotyczące odpadów plastikowych płyną z każdej strony, dlatego tak ważne jest, aby przy każdej okazji skupić się na ich eliminacji. Oszczędzajmy najcenniejszą rzecz, jaką mamy - wodę.
Luty 2023: Picie w czasie sportu
bez cukru

Luty 2023: Picie w czasie sportu

Kiedy nie zadbasz o odpowiednie nawodnienie podczas wzmożonego wysiłku, nie tylko zmniejsza się Twoja wydajność, ale może to również spowodować krytyczny stan dla organizmu, dlatego też należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów podczas uprawiania sportu. Najlepiej nawadniaj się już przed ćwiczeniami, a w trakcie stopniowo uzupełniaj płyny w ilości 100-200 ml.
Król imprez
do wody

Król imprez

Zaserwuj swoim gościom pyszne Mocktaile i ciesz się wspólnym czasem przy pysznym drinku, ale całkowicie bez alkoholu.Mocktaile to idealna alternatywa dla alkoholowych koktajli - sprawdź nasz przepis:SKY-Colada1 x waterdrop® SKY150 g ananasaSok z jednej limonki2 cl mleka kokosowego200 ml wodyRozpuść Waterdrop® SKY w 200 ml wody i odstaw. Pokrój ananasa w drobną kostkę. Dodaj kawałki ananasa, sok z limonki, mleko kokosowe i rozpuszczony SKY do blendera i zmiksuj do uzyskania gładkiej konsystencji. Podawaj na lodzie. Ten przepis i wiele innych znajdziesz na naszym kanale YouTube.
Novak Djokovic... Witamy w waterdrop®!
bez cukru

Novak Djokovic... Witamy w waterdrop®!

Mamy wiadomości... Dołącza do nas nasz nowy ambasador i inwestor, Novak Djokovic, jeden z najbardziej szanowanych i utytułowanych tenisistów na świecie. O co chodzi w tym całym zamieszaniu? Waterdrop® kontynuuje swoją misję zmieniania przemysłu napojowego. Postanowiliśmy zwiększyć świadomość negatywnego wpływu niezdrowych, słodzonych napojów w plastikowych butelkach - teraz nie jesteśmy osamotnieni w naszej wizji. Novak Djokovic podziela naszą pasję do zmian i dzięki swojemu wyjątkowemu doświadczeniu wspiera waterdrop®, by wywierać jeszcze większy wpływ.
You Matter. Take care of yourself inside & out
annabelle minerals

You Matter. Take care of yourself inside & out

Wszystko zależy od Ciebie. Zadbaj o swe wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Znajdź czas dla siebie w tej najbardziej zabieganej porze roku, kiedy mało kto ma czas skupić się na sobie i postarać się o swoje ciało tak, jak ono na to zasługuje - wewnątrz i zewnątrz. Mroźna pogoda może zaburzyć równowagę naszej cery, ale także równowagę naszego całego organizmu. Mamy dla Ciebie pomysł, jak możesz zadbać o siebie i dać ciału to, czego potrzebuje. Połączyliśmy siły i razem z Annabelle Minerals rozpoczęliśmy wyjątkową współpracę, która pomoże Ci nie tylko z utrzymaniem odpowiedniego nawodnienia organizmu pełnego ekstraktów z owoców i witamin, ale zadba o Twoją skórę także z zewnątrz. Przy zakupach na powyżej 160 złotych dołączymy do Twojego zamówienia wspaniały make-up z minerałów, który najlepiej zadba o Twoją cerę. Waterdrop i Annabelle Minerals to popularne i lubiane marki, które tworzą zupełnie inne produkty, które cechują się wysoką jakością, a jednocześnie obie firmy łączy wspólna wizja - dbać nie tylko o każdego z nas, ale także o naszą planetę. Tworzymy produkty, które nie zanieczyszczają naszej planety oraz używamy opakowań nadających się do recyklingu.   Zyskaj swój prezent.