Przepis na tegoroczne lato: Nie przejmować się i korzystać z dnia!

Przepis na tegoroczne lato: Nie przejmować się i korzystać z dnia!

Nieprzeciętne imprezy z VIBE Czytanie Przepis na tegoroczne lato: Nie przejmować się i korzystać z dnia! 1 minut Następny Bzik na punkcie ekologii i nasze materiały

Nadchodzą wytęsknione letnie wieczory i długie dni. Gdziekolwiek teraz jesteś, odetchnij po tych trudnych ostatnich miesiącach. Wyjdź na dwór, spotkaj się z przyjaciółmi, zorganizuj imprezę - baw się! Wpuść do swojego życia trochę słońca i przyjemności. Weź głęboki oddech i poczuj lato pełną piersią.


W letnie dni pamiętaj o regularnym piciu wody. Zrelaksuj się, odpocznij i rozkoszuj się nowym, orzeźwiającym smakiem kapsułek VIBE. W ich składzie znajdziesz:

Miechunkę, znaną również pod nazwą physalis. To roślina pochodząca z Andów w Chile i Peru, gdzie wyrasta nawet do 2 metrów wysokości! Kochamy jej słodki, lekko kwaśny smak.

Rozmaryn - jego łacińska nazwa "rosmarinus" oznacza "rosę morza". Rozmaryn szczególnie upodobał sobie skaliste klify w regionie Morza Śródziemnego. Dzisiaj docenia się go za jego właściwości lecznicze i aromat.

Pochodzącą z Azji miętę pieprzową. To roślina stosowana często nie tylko jako przyprawa, ale też jako lekarstwo. Dzięki wysokiej zawartości mentolu jest uniwersalna i przyjemnie chłodzi.

Przygotuj sę na lato swojego życia z Małym Zestawem VIBE, dzięki któremu picie wody stanie się prawdziwą przyjemnością. Zadbaj o swoje dobre samopoczucie i wrzuć na luz!