Program lojalnościowy waterdrop® Klub - zostań gwiazdą

Program lojalnościowy waterdrop® Klub - zostań gwiazdą

.
Nawodnienie w trakcie ciąży Czytanie Program lojalnościowy waterdrop® Klub - zostań gwiazdą 2 minut Następny O tym jak waterdrop® pomógł pić więcej wody milionowi ludzi.

Słyszałeś już o naszym programie lojalnościowym? Waterdrop® Klub jest naszym wspaniałym programem lojalnościowym, dzięki któremu zawsze możesz liczyć na pierwszeństwo w zakupie naszych nowinek, wspaniałe nagrody i wiele więcej. Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję obsługi.

Po rejestracji w naszym programie lojalnościowym/Klubie za każdą Twoją aktywność na naszej stronie oraz zakupy naliczają się punkty, których następnie możesz użyć w celu uzyskania darmowych prezentów przy dokonywaniu kolejnego zamówienia.

Jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem?

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, Twoje punkty już się naliczają. Możesz przejść do punktu Interfejs użytkownika waterdrop® Klubu.

Jeszcze się nie zarejestrowałeś?

 • Kliknij
 • Na stronie pl.waterdrop.com znajdź w prawym, górnym rogu przycisk Klub i kliknij go.

 • Zarejestruj się
 • Wypełnij informacje niezbędne do rejestracji. Kliknij Stwórz konto, a w kolejnym kroku potwierdź, że nie jesteś robotem. Po tym otrzymasz 73 punkty za darmo i możesz używać swojego konta. 

  Interfejs użytkownika waterdrop® Klubu.
  Zaloguj się za pomocą swoich danych dostępowych. Zbieraj punkty nie tylko za zrobione zakupy, ale także za dodatkowe aktywności opisane w zakładkach na dole strony.
  Logując się, na górze strony widzisz punkty, które obecnie posiadasz. Na dole strony możesz spojrzeć na nagrody, które możesz za nie otrzymać.
  Standardowy czas na zatwierdzenie punktów za zakupy w naszym sklepie to 10 dni od momentu zapłaty za produkty.
  Pod liczbą punktów możesz zweryfikować, za co dane punkty dostałeś/aś.
  Prezent, który możesz otrzymać za punkty, nie może zostać wysłany jako pojedynczy produkt, ale musisz go dodać do swojego zamówienia ręcznie z innymi produktami, które akurat kupujesz (robiąc kolejne zakupy, dorzuć darmowy prezent do swojego koszyka).

  Jeżeli cokolwiek nie jest dla Ciebie jasne, kontaktuj się z nami za pomocą Facebooka, mailowo lub dzwoniąc na nasz numer (wszystkie dane dostępne na dole strony).