Podaruj sobie to, co najlepsze w lutym.

Waterdrop® ma dla Ciebie kilka łatwych przepisów, dzięki którym zachwycisz nie tylko siebie, ale i swoich przyjaciół. Wystarczy wybrać swój ulubiony smak.

Jeśli potrzebujesz trochę energii na pracowity tydzień, to zBOOSTuj się naszym orzeźwiającym mocktailem.

🟣  Będziesz potrzebować:
- 1 x waterdrop ® BOOST
- ½ dojrzałej brzoskwini
- garść jagód
- kilka listków mięty 
- sok z 1 limonki

Rozpuść BOOST w 300 ml wody i odstaw na bok. Obraną brzoskwinię zmiksuj z sokiem z limonki. Wymieszaj kilka jagód z miętą i dodaj do puree brzoskwiniowego. Posyp lodem i rozpuszczonym BOOSTem. Udekoruj kilkoma listkami mięty.

Wybierasz się na imprezę i chcesz przetańczyć całą noc? NERO jest najlepszym rozwiązaniem.

Przygotuj:
- 1 x waterdrop ® NERO
- 1 x dojrzałe kiwi
- sok z 1 limonki
- garść jeżyn

Rozpuścić NERO w 250 ml wody gazowanej i odstaw na chwilę. Zmiksuj miąższ kiwi w szklance. Uzupełnij lodem, dodaj sok z limonki, a następnie rozpuszczone NERO. Udekoruj jeżynami i plasterkiem limonki. Impreza może się zacząć!

Po pracowitym tygodniu czas na odpoczynek z ZEN. Sprawdź nasz pyszny mocktail.

🌱 Będziesz potrzebować:
- 1 Mikrodrink ZEN
- 3-4 świeże owoce physalis
- 20 ml soku z limonki
- 7-8 listków mięty
- Kostki lodu

Przepis jest prosty. Rozpuść ZEN w 400 ml niegazowanej wody i odstaw na bok. Zmieszaćjphysalis, miętę i sok z limonki w szklance koktajlowej. Dodaj ZEN, kostki lodu i wstrząsaj przez 30 sekund. Wlej mocktail do szklanki i dosyp więcej lodu. Udekoruj miętą i physalisem, aby wzmocnić ZEN.

W środku naszego lutowego wyzwania mamy walentynki, nie zapomnij poczęstować siebie i swojej sympatii pysznym koktajlem LOVE, dodajcie do tego film i walentynki będą idealne.

❤️ Przygotuj:
- 1 Mikrodrink LOVE
- Sok z 1/2 pomarańczy i 1 limonki
- 10 g nasion granatu
- 7 - 8 listków mięty

1 x waterdrop® LOVE rozpuść w 100 ml wody. Po całkowitym rozpuszczeniu dodaj mięte, nasiona granatu, sok z pomarańczy oraz limonki i dobrze wymieszaj. Weź szklankę waterdrop®, dodaj trochę lodu i 300 ml wody, a następnie przelej mieszankę przez sitko i również dobrze wymieszaj. Udekoruj listkami mięty, pestkami granatu, płatkami róży i plasterkiem limonki. Romantyczny wieczór może się rozpocząć. Spróbuj naszych przepisów, będzie to świetna zabawa z doskonałym smakiem :-)