Nieprzeciętne imprezy z VIBE

Nieprzeciętne imprezy z VIBE

Poczuj ten wyjątkowy VIBE i przeżyj lato swojego życia! Tegoroczne wakacje spędź nieco inaczej - spędzając jak najwięcej czasu z rodziną i znajomymi. Zaproś ich na imprezę, piknik, wycieczkę, do wspólnej gry! Z myślą o takich chwilach stworzyliśmy nowy smak VIBE i odjazdowe akcesoria, które będą towarzyszyć ci przez całe lato.
Wchodzisz w to? Wypróbuj nasz przepis na klimatyczną imprezę!


Po pierwsze - zaplanuj imprezę i zaproś znajomych
Ustal datę spotkania i wymyśl temat przewodni: tropikalne klimaty, Meksyk, lata 70-te - inspiracji jest mnóstwo! Twoi goście na pewno zachwycą się pomysłem imprezy tematycznej. Będą jeszcze bardziej oczarowani, jeśli przygotujesz zaproszenia.

Po drugie - zaplanuj menu
Niezależnie od tematu imprezy spróbuj przygotować jedzenie samodzielnie. Wykwintne dania, czy street food z grilla - wszystko zależy od ciebie! Za to my chętnie doradzimy ci w sprawie napojów.
Bo co, jeśli nie nowy smak VIBE będzie gwiazdą twojej stylowej imprezy? Delektuj się idealną harmonią słodkiej miechunki, w połączeniu z orzeźwiającą miętą i rozmarynem.
VIBE możesz wykorzystać jako podstawę niezwykłych drinków. W ich przygotowaniu pomogą ci nasze akcesoria: shaker do koktajli VIBE oraz foremki do lodu VIBE w nietypowym kształcie i ślicznym wzorze. Gotowe drinki podaj w kubkach VIBE.

Co zrobić z przygotowanymi wcześniej napojami, których nie serwujesz od razu, kiedy w pobliżu nie ma lodówki? Przyjemny chłód zapewni im torba chłodząca VIBE.