Luty - zrezygnuj z alkoholu i zadbaj o odpowiednie nawodnienie

Luty - zrezygnuj z alkoholu i zadbaj o odpowiednie nawodnienie

.
Novak Djokovic... Witamy w waterdrop®! Czytanie Luty - zrezygnuj z alkoholu i zadbaj o odpowiednie nawodnienie 2 minut Następny Król imprez

Chcesz zdecydować się na miesięczną przerwę od napojów alkoholowych i poprawę swojego nawodnienia i zastanawiasz się, jak to zrobić?

Zacznij od wody! Woda jest kluczowa dla naszego ciała, i to nie tylko dlatego, że stanowi jego główny składnik. Wpływa również na prawidłowe funkcjonowanie... zarówno umysłu, jak i mózgu czy organów. Ma również znaczący wpływ na naszą skórę.

Jeśli nie lubisz samej wody lub chcesz ją od czasu do czasu urozmaicić, waterdrop® oferuje Ci wspaniałą opcję w postaci szerokiej gamy produktów, które pomogą Ci zawsze i wszędzie.

 

Microdrinki

Nie tylko zawsze i wszędzie, ale i dla każdego. Dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią... wszyscy będą się nimi cieszyć. Niezwykłe i pyszne kombinacje, które pomogą Ci zadbać o odpowiednie nawodnienie, a twoje kubki smakowe będą ci wdzięczne.

 


Microtea
Zimno ci już nie straszne! Twoja ulubiona herbata w zasięgu ręki, gotowa w krótkim czasie i bez torebek do zaparzania. Ogrzej się pysznym smakiem w mgnieniu oka. Picie herbaty nigdy nie było łatwiejsze.


 

Microenergy
Potrzebujesz zastrzyku energii? Kolekcja Microenergy to właściwy wybór. Doskonale smakuje, pobudza dzięki naturalnej kofeinie i jest całkowicie pozbawiona cukru. Zabierz ze sobą kapsułkę na wycieczkę, na siłownię lub gdziekolwiek, gdzie potrzebujesz zastrzyku energii.

 

 

Microlyte
Łatwa regeneracja i nawodnienie! Czujesz zmęczenie po ciężkim treningu? Uzupełnij minerały, witaminy i elektrolity oraz pomóż organizmowi zregenerować się po wysiłku.

Możesz ożywić wszystkie swoje napoje owocami, ziołami lub wodą z cytryną. Wybór należy do Ciebie.

Śledź nasz blog, aby poznać przepisy na Mocktaile, które możesz zrobić i podzielić się nim, na przykład podczas przyjęcia.

Pamiętaj: nie zapomnij mieć zawsze przy sobie swojej zrównoważonej butelki, która pomoże ci zadbać o odpowiednie nawodnienie.