Do każdej torebki

Do każdej torebki

.

Nie przegap naszego małego cuda. Mamy przyjemność powitać nowego członka rodziny waterdrop® - nową szklaną butelkę EDITION o praktycznej objętości 400 ml. Podobnie jak pozostałe butelki jest ona wykonana z wytrzymałego szkła borokrzemowego wysokiej jakości, które nie absorbuje smaków i zapachów.

W upalne dni docenisz również praktyczny, neoprenowy pokrowiec (na dnie pokrowca zawsze znajduje się mała dziurka, dzięki której butelkę łatwo w nim umieścić), który ochroni Twoją butelkę i zapewni dłuższe utrzymanie temperatury napoju.

Nie zapomnieliśmy również o wyjątkowym designie, który inspirowany jest owocami i letnimi kolorami. Dzięki szerokiej szyjce butelka jest łatwa w czyszczeniu. Mała butelka EDITION pasuje idealnie do każdej torebki, a dzięki temu możesz liczyć na nawodnienie w każdej sytuacji.

Waterdrop® uwielbia równowagę, z tego powodu powstał litrowy wariant butelki EDITION - idealny dla miłośników przygód. Wykonana jest ona z tego samego materiału oraz w tych samych designach, co jej mniejsza wersja. Wybierz tę idealną dla siebie!

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.waterdrop.pl