Cheers to 5 Years

Cheers to 5 Years

To niewiarygodne, ale rewolucyjny Mikrodrink ma już 5 lat. Nie jest to długo, ale w tym czasie udało nam się wymyślić dla Ciebie więcej, niż kiedykolwiek marzyliśmy.

Nasza mała kostka z czystego ekstraktu z owoców i ziół cieszy się już ogromnym powodzeniem w 12 krajach na całym świecie. W tym czasie ponad 1 000 000 z Was nauczyło się pić więcej wody z waterdrop®, a nasza popularność rośnie z każdym dniem. Waterdrop® to nie tylko Mikrodrinki, ale również Mikrotea, wyjątkowe projekty naszych ekologicznych butelek, stylowe akcesoria i przesłodkie butelki dla naszych najmłodszych.

Teraz nadszedł czas, aby to wszystko uczcić. Przygotuj się na doskonałą 2-tygodniową przejażdżkę pełną niespodzianek i prezentów. Świętuj z nami 5 urodziny jak nigdy dotąd. Możesz oczekiwać absolutnych nowości, jak również designerskich, limitowanych edycji, popularnych prezentów przy zakupie i darmowej wysyłki. Nie uwierzycie, ale po raz pierwszy będziemy świętować z 50% zniżką na stylowe akcesoria. A oprócz wielu nowości i okazji, mamy dla Was kod promocyjny z 15% zniżką na zakupy.

Przygotowaliśmy też coś specjalnego. Konkurs, w którym można wygrać wyjątkowy samochód elektryczny Tesla! Spróbuj szczęścia i ciesz się swoim ulubionym Mikrodrinkiem w nowym ekologicznym samochodzie. Zapoznaj się z warunkami konkursu na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Rozpoczynamy naszą imprezę urodzinową nowym smakiem Mikrotea. Znana w każdym zakątku świata, popularna ROYAL ROOIBOS można się teraz nią cieszyć się w kilka sekund. Wyrafinowane smaki rooibos i honeybush wzbogacone słodką nutą karmelu rozbudzą każdego prawdziwego miłośnika herbaty. Ciesz się prawdziwym smakiem nowego Mikrotea w pięknym termokubku o tym samym designie. Żadne prawdziwa zimowa impreza nie może się obejść bez wyjątkowego smaku Mikrotea ROYAL ROOIBOS.

Przygotuj się na imprezę roku!